Arvetek Gold

Ürün Açıklaması


Şık Tasarım Kaliteli Malzeme Üstelik En Uygun Fiyata
Beş aşamalı kapalı kasa pompasız su arıtma sistemi
%100 SU ARITMA
DOW MEMBRAN TEKNOLOJİSİ
GLOBAL WATER SOLUTIONS FİLTRE GÜVENCESİ
DOW, OMNIPURE, PENTAIR FİLTRE GÜVENCESİ
8 LİTRE PAE MARKA PASLANMAZ DEPO
GÜNLÜK 280 LİTRE ÜRETİM KAPASİTESİ
PH 8,5 ALKALİ SU  AMERİKAN MALI PENTEK GÜVENCESİYLE
Kabinli pompasız Su Arıtma Cihazının Filtre Özellikleri ve Kullanım Süreleri :

1. AŞAMA:   5 Micron Inline Sediment Filtre (Ön Tortu Filtrasyonu): Sularda askıda bulunan katı maddeler (tortu, kum, çamur v.s.) bulanıklık oluşturur. Askıdaki katı maddelerin oluşturduğu kirliliği ve bulanıklığı gidermek için kullanılan uzun ömürlü 5 micron inline sediment filtre suda bulunan her türlü Partiküller, Kir, Tortu, Kum ve diğer kaba kirleticileri filtre ederek suyu berraklaştırır.
6 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. 
2. AŞAMA:     Inline UDF Granül Aktif Karbon (GAC) Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Granül aktif karbon filtre yüksek performanslı aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve suyu klorin, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırır.
6 ayda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. 
3. AŞAMA:   Inline CTO Blok Karbon Filtre: Klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri filtreleyerek suyu kimyasal maddelerden arındırır.
Yılda bir değiştirilmesi tavsiye edilir. 
4. AŞAMA:  Amerikan Membran Filtre: Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) yüksek kaliteli 1.Sınıf membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.
2~4 yıl aralığında değiştirilir. 3.Yıl değiştirilmesi tavsiye edilir.
5.AŞAMA:  Yüksek kaliteli Coconat Post Karbon tatlandırıcı filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Post karbon filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi bir hale ulaşır.
Yılda bir defa değiştirilir.


Ürün Özellikleri