Ecowater - Esm 11

Ürün Açıklaması1925 yılında, dünyadaki ilk otomatik yumuşatma sisteminin patentli mucidi olan Ecowater markasının kendisini kanıtlamış evsel su yumuşatma cihazıdır. Daire veya villalarınızda evin ana girişine takılan Ecowater - ESM modelleri sayesinde suyunuzdaki kireç problemlerinden sonsuza kadar kurtulur, daha sağlıklı suyun keyfini çıkartırsınız.


Ecowater - ESM 11' in Dikkat Çeken Özellikleri:

Digital Demand: 
Mikroişlemci hafızasında kaydedilen ve fiili su tüketiminizi esas alan parametrelere bağlı otomatik rejenerasyon. Bu proses maksimum tuz tasarrufuna imkan sağlar.

Multi-Wrap Reçine Tankı: “Underwriters Laboratories” denetleme kurumunca tescillenmiş “Food-grade” tank. Dıştan cam fiber filament sargısı ile güçlendirilmiştir. Paslanma veya çürüme riski yoktur.

Solid State: Günlük ortalama su tüketimine dayalı yedi günlük programa göre cihazın otomatik rejenerasyonu (temizlenmesi).

Kendini-temizleyen difüzörler: Yüksek debilere imkan verir ve ters yıkama işlemi sırasında suyun basıncı ile temizlenirler.

Aktif salamura vanası: Basit tasarımı ve hassas çalışması sayesinde suyu kirletme riski bulunan solventlerin kullanımına gerek kalmaz. Ayrıca tuz tankının taşmasını da önler.